O mnie

Cześć, jestem Kasia. Jest mi bardzo miło, że odwiedzasz moją stronę. To może oznaczać tylko jedno – chcesz podjąć pierwszy krok, by zacząć zarabiać online!

Dlaczego przedsiębiorczość?

Jestem absolwentką dwóch irlandzkich uczelni, Dublin Business School oraz National College of Ireland. Na pierwszej ukończyłam software development, a na drugiej kierunek biznesowy.

Przez wiele lat pracowałam w Dublinie  w międzynarodowej firmie jako manager, kierując kilkunastoosobowym zespołem. Po ukończeniu kolejnych studiów przyszedł czas na project management w dużej, programistycznej firmie. Jednak cały czas ciągnęło mnie do pracy na własny rachunek, do bycia swoim własnym szefem. I tu zaczyna się moja prawdziwa przygoda z przedsiębiorczością.

Założyłam portal dla kobiet na Wyspach, zorganizowałam kilka ciekawych imprez.  Następnie zbudowałam sklep internetowy, który okazał się dużym sukcesem. W końcu czułam, że największą satysfakcją jest realizowanie własnych celów i budowanie własnej marki! I wiedziałam, że zabawię w internecie na dłużej.

 

Zmiany, zmiany, zmiany

Miesiąc po urodzeniu drugiego dziecka spakowałam manatki i zmieniłam kraj. Z Irlandii do Szwajcarii. Bardzo. Duży. Przeskok. Pod wieloma względami. Ale o tym to raczej muszę napisać książkę 🙂

Przebyłam długą drogę. Także nie będę opisywać tu bajerów i wydumanych historii. Wszystko z autopsji. Co się udało, co się nie udało i czego się nauczyłam. I czego Was chcę nauczyć.

Internet daje nam nieskończoną liczbę możliwości. Zostań dłużej, a postaram Ci się pomóc wybrać te najkorzystniejsze dla Ciebie.